Translate

wtorek, 2 lipca 2013

Zrob to sam :''Kolorowa roza'' :P

Hejka!! Macie roze?? Ale znudzily ci sie jej kolor ?? Wiec zrob cos co sprawi ze ona bedzie...KOLOROWA !!!
___
Potrzebne:

  • Róża
  • 4x kolory barwników
  • 4x kubki z wodą
  • Ostry nóż
Wykonanie:
  1. Rozetnij spód na 4 "części".
  2. Barwniki rozpuść w wodzie.
  3. Włóż każdą część do osobnego kubka. Róża powinna się barwić od 48 godzin do nawet kilku tygodni (w zależności od tego jak mocny chcesz mieć kolor.
I jak u was nadal sloneczko pali ?? U mnie nie ;( Pojawily sie chmury i nie jest najlepiej.
Suchajcie,ja i moi znajomi planujemy zrobic sobie taki ''przyjacielski wieczor'' i postanowilismy ze jedna osoba z naszej 5-tki bedzie musial zrobic 10 zadan do rana (tak jak w filmie : ''Niecne uczynki'':D) i nie wiemy jakie zadania.Moje pytanie jest takie : Czy znacie (lub mozecie wymyslec) jakies smieszne zadania zabym ja (zglosilam sie do wykonania zadan ) mogla wykonac ??? P.S.:Nie za trudne ;) 
Pozdrawiam Izunia :)

Co do kolorowych końcówek :D

Są różne sposoby na zrobienie sobie kolorowych końcówek Czym je zrobić np. -szamponetką (jak to zrobić macie napisane na opakowaniu , można ją kupić w każdej drogerii ,a nawet w carrefurze widziałam xd . Kosztuje od 2.50-7 zł , zmywa się po ok.6-8 myciach) -farbą(zwykłą farbą do włosów można , sposób jest na opakowaniu , kosztuje coś ok.20 zł pewnie, nie wiem ile się utrzymuje ) -bibułą (moczycie bibułę , i pocieracie nią o włosy, chyba po jednym myciu się zmywa ) -tonerem(jak to się robi to ja do końa nie wiem bo nie robiłam , kosztuje ok.25-30 zł, toner utrzymuje się ok. na 20 zmyć czy jakoś tak jak czytałam) -pastelami (chociaż nie polecam , bo włosy się strasznie plączą , brudzą ubranie i to się po jednym myciu zmywa ) Mam nadzieję, że pomogłam komuś . Jeżeli chcecie coś jeszcze wiedzieć to piszcie :)

Spodenki ;)

Znalazłam na bestach obrazek z krótkimi spodenkami I te spodenki bardzo mi się spodobały , śliczne są :) A wam które się najbardziej podobają ?