Translate

środa, 26 czerwca 2013

Na dzisiaj tyle :)

Na dzisiaj koniec postów ... A jutro nowy wygląd bloga (zmiana tła itp) , może nowa blogerka .:) Zobaczycie jutro . Napewno będzie fala postów , super muzyka itp . Warto wbić jutro :D Zapraszam ;)

Szkoła blogowania :D

Na blogu niedługo mogą być wpisy innych dziewczyn , bo będe je uczyła blogowania . Dlatego nie dziwcie się czy coś ;) Jeżeli dojdą jakieś dziewczyny poinformuję was i będe się podpisywała : Kasia

Podziękowania :D

Dziekuje za pierwsze komentarze . :) I mam nadzieję , że będą kolejne :D

Stylówa :)

Co powiecie na taką stylówe ? Kurde chciałam zrobić jakiś zestaw na gorący dzień , ale jakoś nie mam pomysłu . Postaram się jednak zrobić w kilka dni kilka takich zestawów . :) No ale teraz macie taką stylówe :

Szukam chętnych do pisania ze mną bloga ;)

Jeśli jesteś chętna napisz na gg 5512338 lub tu : blogoskrzynka@op.pl Musisz mieć min.12 lat . Jak napiszesz to podam więcej szczegółów . Czekam na zgłoszenia do wieczora :) ----------------------------------------------------------------------------------- If you are eager to write to gg 5512338 or here: blogoskrzynka@op.plYou must have at least 12 years. How to write a give more details. I look forward to reporting to the evening. Pozdrawiam i czekam ;)