Translate

piątek, 16 sierpnia 2013

Jutro zakupy, co kupić .

Wybieram się jutro na zakupy.  Pojadę pewnie do takich sklepów jak: House,Cropp,Reserved.
Byłyście ostatatnio jakoś w tych sklepach , jest coś fajnego ?
Możliwe, że jeśli coś kupię będą jakieś zdjęcia ;) niestety jakość zdjęć będzie słaba, gdyż będę je robiła telefonem.
Dzisiaj to mój ostatni post , więc dobranoc ;)
/Kasia

Ciuchy ombre !

Bardzo podobają mi się ciuchy ombre . We Włoszech ta moda rozpoczęła się pierwsza . Oj marzą mi się takie ciuszki !
Na przykład taka bluza :
/
Albo te spodenki :
/
A może te ?
/
Ups ... Przypadkiem natknęłam się na arbuzikowe spodenki <3 Jak bym miała wybrać to właśnie te ! Są nieziemskie , no nie ? 
 O Paznokcie ombre !
/
OO !! Instrukcja obsługi ( xD ) popróbujemy , no nie ?
Ohh.. Wciąż mi się marzą spodenki koloru ARBUZ <3
Mniam ...

Do następnego ! ~Klaudia 


Moda chodzi po ulicy...

A Tak dokładniej plecaki Vintage.
Niektóre dziewczyny zamiast torebek noszą taki plecak Są one teraz one bardzo modne.Są małe i podręczne.Niestety nie nadają się na codzienne lekcje szkolne. Jest on mały na książki. Lecz może gdy będziemy mieć skrócone lekcje...kto wie :D Cena waha się od 40 do 150 złotych.Można powiedzieć że tak jak zwykły plecak,ale co tam,chcemy być trendy.No nie ?

~Klaudia

Blogowa moda.

Jak wiecie w Polsce jest dużo blogów o modzie . Ostatnio Kasia nadmieniała o blogu Małgosi " Margaret " Polecam tego bloga . A skoro o modzie to o urodzie ... Znacie Karolinę ? Uważam że jej też należą się brawa co do bloga o modzie . Jej blog nazywa się " trwajmy " Tu macie link http://cajmel.blogspot.com/
Uważam że nie łatwo mieć prawie 5 tysięcy obserwatorów . Blog Karoliny jest bardzo ładny ;)
A co modnego w tym sezonie ?
Okulary ! Mało osób chyba o tym wie , a może nie :D Więc ja poruszam ten temat . Są one modne , juz może wychodzą z tej mody , ale na ogół bardzo mi się podobają.

Powodzenia ! ~ Klaudia

Szukam kolejnych współautorek bloga

Szukam dziewczyn które by chciały pisać na tym blogu.  Poszukuję dwie , na okres próbny trwający miesiąc . Potem wybiorę jedną do dalszej współpracy .
Wymagania:
1.12-16 lat
2.Min.1 post dziennie (jeżeli nie będziesz mogła napisać posta w jakimś dniu to nic się nie stanie, ale żeby to się zdarzało rzadko)
3.Jeżeli masz innego bloga możesz go reklamować w postach, ale nie ciągle .
4.Chociaż małe doświadczenie
Chętne dziewczyny piszcie w komentarzach lub na blogoskrzynka@op.pl
Wolę abyście napisały  email . Napiszcie tylko jak się nazywacie,ile macie lat i że piszecie w sprawie prowadzenia bloga. Ja odpisze i zadam kilka pytań typu: czy macie doświadczenie, jak się będziecie podpisywały itp.
Czekam
/Kasia

Blog Margaret

Ostatnio dość często wchodzę na blog Margaret (http://margaret-j.blogspot.com/) i bardzo mi się podoba. Małgosia ma bardzo fajny syl . Piosenki też ma fajne :) A wy co o niej sądzicie ? Czekam na wasze zdanie No i piosenka Margaret :


/Kasia

MODA

Dzisiaj dodam dwie stylizacje . Więc jest co komentować . Wyraźcie swoją opinię :)Za każdy komentarz bardzo dziękujemy i odwdzięczamy się różnież komentarzem . Blog jest już dosyć długo , posty są dość często, niestety komentarzy brakuje . Jeśli już jesteś na blogu , to zostaw jakiś ślad po sobie :) Stylizacje robiłam sama na www.polyvore.com . Tu macie mój profil : http://blogoskrzynka.polyvore.com/ Wszystkie zestawy znajdziecie również na tym blogu :http://kasiek18.blogspot.com którego też prowadzę poprzez dodawanie tych stylizacji . ZAPRASZAM :) No to pierwszy zestaw : A teraz drugi : Co o nich sądzicie , jakieś uwagi ? ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA /Kasia